Artık Instagram'a Mobil Tarayıcıdan Hikaye Eklenebilecek

Artık Instagram'a Mobil Tarayıcıdan Hikaye Eklenebilecek

Instagram, Hikayeler özelliğini yaygınlaştırmak ve işlevselliğini arttırmak için sürekli güncellemeler yayınlamakta. Geçtiğimiz günlerde Hikayeler özelliğinin süre kısıtlamasını kaldırarak yaptığı yeniliklere bir yenisini eklemişti.


Instagram Hikayeler'i Artık Mobil Tarayıcılarda Destekliyor

Hikayeler özelliği web tarayıcı üzerinde şimdilik çalışmıyor olsa da, uygulamayı yüklemekte sorun yaşayan kullanıcılar için geçici bir çözüm olarak, mobil tarayıcılardan Instagram'a hikaye eklemek ve görüntülemek artık mümkün hale geldi. Instagram'ı mobil tarayıcıdan kullanmanın geçici bir çözüm olduğunu vurgulamamızın sebebi ise Instagram uygulamasında bulunan yüz filtreleri, çıkartma vb. özelliklerin mobil tarayıcı üzerinden kullanılamıyor olması. Video formatında paylaşım yapmanızın da mümkün olması mobil tarayıcılardan sadece fotoğraf ekleyip üzerine yazı ekleyebilirsiniz.

Instagram Mobil Tarayıcıdan Hikaye Eklemek

Uygulama üzerinden instagram'da hikaye paylaşamıyorum ve görüntüleyemiyorum diyen insanlar için alternatif bir çözüm olan bu yenilik paylaşmak için yeterli bir çözüm olmasa da, en kötü ihtimalle hikayeleri görüntüleyebilir ve arkadaşlarınızın neler yaptığından kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.