Instagram Hesabı Kalıcı veya Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

Instagram Hesabı Kalıcı veya Geçici Olarak Nasıl Kapatılır?

Instagram hesabını kalıcı olarak silmek isteyen insanlar genelde rahatsız edici içerikleri veya kişileri engellemekten bıkmış veya bu mecrayı artık gereksiz bulmaya başlamış olabilir. Eğer sizde bu insanlardan biriyseniz aşağıdaki rehber sayesinde hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz.


Instagram Kalıcı Hesap Kapatma

Instagram, her şeyin toz pembe ve paylaşılmaya müsait olduğu gibi bir inancı yayan bir uygulama olmaya başladı. Buna sebep olan şey ise insanların yemeklerinden tutun özel hayatlarına kadar yaptıkları pek samimi olmayan paylaşımlar. Özel hayatların, sırf gösteriş için yenilen yemeğin ve buna benzer bir çok yanlış durumun paylaşılmasını doğru bulmamakla birlikte bu mecrada yararlı paylaşımlar yapan insanların olduğunun da farkındayız. Bu sebeple takip ettiğiniz insanları kontrol edemezseniz tüm bu zararlı içeriklere maruz kalacaksınız demektir. Eğer instagram hesap silme sebebiniz bu tarz paylaşımları görmemek ve hiç uğraşmamaksa gayet doğal karşılıyoruz ve tebrik ediyoruz.

Instagram hesabını dondurma veya kalıcı olarak kapatmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayın;

Yukarıda bulunan bağlantılardan herhangi birine tıkladığınızda açılan sayfadaki gerekli alanları doldurduktan sonra onay işlemi için en alt kısımda bulunan butona tıklarsanız hesabınız geçici veya kalıcı olarak silinir. Bilmeyenler için söylemek istediğimiz bir diğer husus ise, kalıcı olarak hesap silindiğinde doğal olarak hesabınızda bulunan fotoğraflar veya videolar geri alınamaz. Geçici olarak dondurma işleminde bu tarz bir sorun yoktur.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.