Profesyonel Seviyede Tamamen Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Kullanışlı ve Tamamen Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Piyasada gördüğümüz aylık abonelikle kiralanan veya oldukça yüksek fiyatlara satılan video düzenleme programlarını çoğumuz satın alamıyorduk. Biz doğru bulmasak da insanlar bu programları satın almadan ve hırsızlık yaptıklarının farkında olmadan kullanmaya devam ediyorlardı. Artık bu devrin bittiğini az çok görebiliyoruz. VSDC adlı video düzenleme programı sayesinde Full HD çözünürlükte video kaydedebiliyoruz ve diğer profesyonel video düzenleme programlarında bulunan çoğu özellikten de bu program sayesinde yararlanabiliyoruz.

Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Yanlış duymadınız bu programla animasyon yapabilir, video üzerine logonuzu ekleyebilir, ses/video/görüntü efekti verebilir, greenscreen kullanabilir ve bunun dışında bir çok özelliği tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Programın ücretli versiyonu olsa da video üretmek ve sadece temel özelliklerden yaralanmak isteyen insanlara bu program yetecektir hatta artacaktır. Ücretsiz kalmaya devam ettiği sürece bir çok video üreticisini kazanarak kitlesini büyüteceğini düşünüyoruz.

Video düzenleme programı olan VSDC'yi aynı zamanda video kaydı ve ses kaydı için de kullanabilirsiniz. Eski zamanlarında basit görünüme ve yetersiz özelliklere sahip olan bu program, yeni güncellemesiyle birlikte bir çok video üreticisini maddi yönden rahatlatacak.

Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.