Twitter Hesabı Geçici Dondurma ve Kapatma

Twitter Hesabı Geçici Dondurma ve Kapatma

Artık Twitter hesabı geçici dondurma işlemi sayesinde bir süreliğine Twitter'a ara verebilir, dilerseniz Twitter'ı kalıcı olarak kapatma yoluna da gidebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: Twitter Hesabı Nasıl Gizlenir?


Twitter Hesabı Geçici Olarak DondurmaTwitter hesabı geçici süreliğine dondurma işlemini yapmadan önce hesabınızın ne zaman kalıcı olarak silineceğini bilmeniz gerekiyor. Twitter hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün geçerse hesabınız tamamen kapatılır. Kalıcı olarak kapatılan twitter hesabınıza ait hiç bir veri saklanmaz.

Twitter'ı geçici olarak dondurmak istiyorsanız, 30 gün dolmadan önce muhakkak hesabınıza giriş yapmalısınız.


Twitter Hesabı Kapatma veya Geçici Dondurma

twitter hesabı geçici olarak dondurmak

Twitter web sitesi üzerinden hesabınızı kapatmanız için ilk önce sağ üst bölümde yer alan profil fotoğrafına tıklayın. Açılan menüden "Ayarlar ve gizlilik" butonuna tıklayın.

Daha sonra yönlendirildiğiniz sayfada en alt bölmede yer alan "İçerik" kısmına gelin. "İçerik" kısmının en altında bulunan "Hesabını devre dışı bırak" bağlantısına tıklayın.

Twitter hesabı geçici süreliğine dondurma veya kalıcı olarak kapatma işleminin son noktasına geldik. "Devre dışı bırak" butonuna tıklayıp, şifrenizi girdikten ve onayladıktan sonra 30 gün boyunca hesabınız dondurulacak ve hesabınıza ait veriler saklanacaktır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 30 gün hesabınıza hiç giriş yapmazsanız Twitter hesabınız kalıcı olarak kapatılır.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.