VPN Nasıl Kurulur? - Nasıl Açılır? (PC)

VPN Nasıl Kurulur? - Nasıl Açılır? (PC)

Web sitelerinin yasaklandığı veya sitelerin ülkelere erişimi engellediği durumlarda, bilgisayar için hangi vpn programlarını kullanmalıyız ve indirdikten sonra vpn nasıl açılır gelin görelim.


Bilgisayarda VPN Nasıl Açılır (PC)

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte insanların bir kısmı web siteleri üzerinden gelir edebilecek duruma geldi. Ülkelerin veya sitelerin herhangi bir engel koyması durumunda, bu insanların mağdur olduğunu sıklıkla görmekteyiz. Herhangi bir yasak durumunda işinizin aksamaması için VPN programı kullanabilirsiniz. Sadece bilgisayar için değil telefon veya diğer mecralarda da VPN'den yararlanabilme imkanınız bulunmakta. Android telefonlarında vpn'in nasıl açıldığını merak ediyorsanız tıklayın.


Bilgisayarda VPN Açma Programı

  1. CyberGhost sitesini ziyaret edin ve karşınıza gelen ekrandan "Download Free Now" butonuna tıklayarak vpn indirin.
  2. Tıkladıktan sonra vpn programının kurulumu yapmak için indirdiğiniz dosyayı açın. Ardından programı kurmak için özel bir konum seçmek istemiyorsanız devamlı ileri butonuna basabilirsiniz.
  3. Kurulum yapıldıktan sonra CyberGhost programını açın ve "Surf Anonymously" butonuna tıklayın.
  4. Programı ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız listelenen ayarlara tıklamadan aşağıdaki "Start Anonymous Surfing" butonuna tıklayın.
  5. Ücretsiz sürüm kullandığınız için karşınıza bekleme ekranı çıkacak, burada bir süre bekledikten sonra VPN aktif olacak.

Bilgisayarda veya diğer platformlarda vpn açabilmeniz için bu program dışında onlarca alternatif olduğunu hatırlatmakta fayda var. Hepsinin mantığı hemen hemen aynıdır, sadece internette gezinebilmeniz için verdikleri hizmet yani hız ve verimlilik değişken olabilir.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.