YouTube Gece Modu Nasıl Açılır?

YouTube Gece Modu Nasıl Açılır?

YouTube'da eskiden gece modunu açabilmek için çeşitli kodlar çalıştırmanız gerekiyordu. Bu kod kimi zaman çalışmıyordu. Yeni güncelleme sayesinde herkes gece modunu rahatlıkla kullanabilir.


Göz Yormayan YouTube Gece Modunu Açma

YouTube eski sürümünde belirli kodları tarayıcı üzerinde çalıştırarak gece modunu açmamıza izin veriyordu fakat bu yöntem pek verimli değildi. Bazı kullanıcılarda aktif olmayan ve göz sağlığımız için gerekli olan bu özellik artık YouTube'un yeni yayınladığı güncelleme içerisinde mevcut. Açmak için yapacağımız tek şey bir butona tıklamak ve modu aktif hale getirmek.

  • Öncelikle YouTube'un yeni sürümünü kullandığınızdan emin olun ve sitenin üst kısmında mavi renkte "YouTube'un yeni sürümüne göz atın" uyarısı varsa buraya tıklayıp yeni sürüme geçiş yapın.
  • Daha sonra hesabınıza giriş yaptıysanız profil resminize tıklayın ve aşağıya doğru listelenen seçeneklerden "Koyu Tema" kısmına gelip "Açık" hale getirin. Eğer profile giriş yapmadıysanız sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayıp yine aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Eskiden tarayıcıda öğeyi denetle yaparak "document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE" bu kodu yerleştirmek zorundaydık. Şuanda yeni sürüme geçerek gözlerinizi yormayan YouTube gece modunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.