Instagram'da Beğendiğiniz Gönderilere Ulaşmanın Yolu

Instagram'da Beğendiğiniz Gönderilere Ulaşmanın Yolu

Instagram beğendim fotolar nerede diye merak ediyorsanız, tüm gönderilere göz atabileceğiniz ve artık beğenmediklerinizi silebileceğiniz özelliğe nereden ulaşıldığını anlattık.


Instagram Beğendiğin Fotoğrafları Görme

Her insanın düşünce yapısı zamanla değişebildiği için, insanlar geçmişte yaptıkları şeylerden pişman olabilmekte. Dün doğru bulduğunuzu bugün yanlış bulabilirsiniz. Bu pişmanlıkların içerisine sosyal ağlarda yaptığımız tüm etkileşimlerde giriyor. Eğer Instagram'da beğendiğim gönderiler nasıl silinir sorusunu sormaya başladıysanız, sizinde pişman olduğunuz bazı durumlar var demektir. Beğenilen fotoğraf veya videoların Instagram'ın neresinde yer aldığı gelin hep beraber görelim;

  • İlk olarak Instagram'a giriş yapın, daha sonra profil kısmına gelin.
  • Ardından sağ üst kısımda yer alan üç nokta ile simgelenen seçenekler butonuna dokunun.
  • Daha sonra karşınıza gelen ekrandan "Hesap" kısmına gelin ve listede yer alan "Beğendiğin Gönderiler" butonuna dokunun.
  • "Beğenmeler" başlığı altında tüm gönderilerin listelendiğini göreceksiniz. Artık hoşlanmadığınız video ve fotoğraflarda sizinde bir payınızın bulunmasını istemiyorsanız "beğenmekten vazgeç" işlemini yerine getirebilirsiniz.


İnstagram'da beğendiklerim nerede diye merak eden kullanıcıların, geçmişte yaptıkları etkileşimleri görebilecekleri listeye nasıl ulaşacaklarını maddeler halinde anlatmaya çalıştık.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.