Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

Periscope Hesabı Nasıl Silinir?

Canlı yayın yapmayı ve binlerce insana ulaşmayı kolaylaştıran Periscope uygulaması amacı dışında kullanıldığı için, kullanıcılar uygulamayı ve Periscope hesaplarını silmek istiyorlar.


İlginizi Çekebilir: Scorp Hesabı Nasıl Silinir?


Periscope Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yararlı amaçlar için kullanılabilecek mecralar birer birer insanların gözlerinden düşmeye devam ediyor. Cinsel ve her türlü yanlış hareketin bulunduğu içeriklerin dolmasıyla Periscope'da değerini kaybetmeye başladı. Kötü işler yapmayacak kullanıcılar sırf bu tarz içerikler bulunduğu için uygulamayı ve hesaplarını silmeyi istiyorlar. Periscope hesabını kalıcı olarak silmek için aşağıdaki talimatları uygulayın.

Periscope Hesap Silme
  • Karşınıza gelen sayfadan formu doldurmanız gerekiyor. Kullanıcı adı ve e-posta adresinizi doğru bir şekilde girdikten sonra Safety kategorisi veya hesap silme ile alakalı olan bir kategoriyi seçin.
  • "How can we help?" yazan kısma "I want to permanently delete my account" yazın ve Send Email yazan butona tıkladıktan sonra Periscope'un sizinle iletişime geçmesini bekleyin.
  • İletişime geçildikten sonra büyük ihtimalle hesabın size ait olduğunu doğrulamak için bir kaç aşamadan geçeceksiniz. Bu işlemlerden sonra Periscope hesabı kalıcı olarak silinir.


Periscope hesabı nasıl silinir sorusunu detaylı bir şekilde açıklamaya çalıştık, bu mecra dışında diğer sosyal medya sitelerinden de bir süreliğine veya kalıcı olarak uzaklaşmak isterseniz sitemizde arama yapabilir ve gerekli rehberlere ulaşabilirsiniz.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.