Web Sitesi, Blog veya E-Ticaret Sitesi Açmanın Kolay Yolu!

Web Sitesi, Blog veya E-Ticaret Sitesi Açmanın Kolay Yolu!

Yazılım bilgisine sahip olmadan mozello sayesinde sürükle bırak ile ücretsiz web sitesi, blog veya uygun maliyetli e-ticaret sitesi açmak artık daha kolay.


İlginizi Çekebilir: Tamamen Ücretsiz Blog ve Site Açma


Hızlı ve Ücretsiz Web Sitesi Açmanın Yolu: Mozello

Mozello, herhangi bir programlama dilinde uzman ve bilgi sahibi olmadan basit bir şekilde web sitesi açmamıza imkan tanıyor. Bir iki tık ile sayfa, blog, medya ve yazı ekleyip siteyi hızlıca tasarlayıp yayına alabilirsiniz. Mozello'ya buradan üye olarak hemen web sitesi oluşturabilirsiniz.

Html, css ve js gibi temel unsurları bilmeden web sitesi açmamızı kolaylaştıran bu tarz yazılımlar genelde sitede performans sorunu yaşattıkları için tercih edilmemekte. Fakat mozello, bu ön yargıyı kıracak bir iş ortaya çıkarmış, denemekte fayda var.Kolay Yönetilebilir Uygun Maliyetli E-Ticaret Sitesi Kurun

Uygun Maliyetli E-Ticaret Sitesi

Blog ve web sitesi ihtiyacınızı karşılayabilen mozello, e-ticaret sitesi sahibi olmak isteyen fakat yüksek paket ücretleri ödemek istemeyenler için de çözümler sunmakta. Mozello e-ticaret paketini aylık olarak satın aldığınızda size .com, .net vb. alan adı tahsis edilir. Eğer en yüksek paketten yararlanırsanız ürün ekleme veya depolama alanında da herhangi bir kısıtlama getirilmemekte.

E-ticaret sitesi açmak istiyor, fakat bütçeniz kısıtlı ve dikkatli kullanmak istiyorsanız 1000-2000TL gibi bu işe yeni başlayanlar için oldukça yüksek meblağları vermeden, mozello ile aylık paket satın alarak bu işten daha az zarar ile çıkabilirsiniz. 1500TL ile e-ticaret sitesi açtıktan sonra 3. ayda siteyi kapatırsanız verdiğiniz para tabiri caizse çöpe gider. Bu durumda yeni başlayanlar ya da maliyeti en aza indirmek isteyenler için mozello iyi bir avantaj sayılabilir.

Fiyat avantajının yanı sıra kolay yönetilebilir arayüzü sayesinde ürünlerinizi ekleyebilir, hızlıca fiyat değişikliği yapabilirsiniz. Mozello e-ticaret paketlerinin bir diğer özelliği istediğiniz ödeme sistemini ekleyebiliyor olmanız, bu konuda biraz yazılım desteği almanız gerekiyor fakat farklı bir ödeme sistemi ekleyebiliyor olmanız mozello'dan başka bir e-ticaret sistemine geçme ihtiyacını da minimuma indirmekte. 7$'dan başlayan e-ticaret ve web sitesi paketlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz web sitesi veya blog sitesi açmak ya da uygun maliyetli e-ticaret sitesi kurma hakkında aklınıza takılanları yorum kısmında belirtebilirsininiz.


Paylaş:

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.