Para Kazandıran Sosyal Medya Sitesi HydeCorner

Paylaş:

Sosyal medya sitesinden para kazanmak ister miydiniz? HydeCorner tıpkı Facebook, Instagram ve Twitter gibi bir sosyal ağ...


İlginizi Çekebilir: Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?


HydeCorner ile Paylaş Kazan!

Sosyal medyada geçirdiğiniz vakti nakte çevirmek için, sosyal medya sitelerinde popüler olamayıp yinede gelir elde etmek isteyenler için bu site oldukça avantajlı. Yaptığınız paylaşım, beğeni/beğenmeme başına ücret alabildiğiniz HydeCorner sitesinde aynı zamanda paylaşımlarınıza gelen yorumlardan ve beğenilerden de para kazanırsınız.

Paylaşımlarınızdan şuan için 25 puan ve yaptığınız beğenilerden/beğenmemelerden 2 puan kazanırken, aldığınız beğenilerden 3 puan, aldığınız yorumlardan 5 puan kazanırsınız. Bu sosyal ağ sitesinde 1 doların karşılığı 8500 puan olarak belirlenmiş. Paranızı çekmek için 25.00 dolar biriktirmelisiniz. Site oldukça aktif olduğu için puan biriktirme konusu çok zor sayılmaz. Bu tanıtım ile amacımız asla sizi bu tarz sosyal medya sitelerine bağımlı hale getirmek değil, değerli vaktinizi kaliteli paylaşımlar yaparak cüzi miktarda da olsa gelir elde edebilmenizi sağlamaktır.


Bu yazımızda internetten para kazanmak için basit bir öneride bulunduk. Unutmadan bir ipucu olarak paylaşımlarınıza aldığınız beğeni ve yorumlar size para kazandırdığı için, paylaşımlarınızın kaliteli olmasına özen göstermeniz gerektiğini de hatırlatalım.


HydeCorner'a buradan üye olabilirsiniz.


Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanacaktır.