ComShTimer - Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı Kısa Link Hatası ve Çözümü

ComShTimer - Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı Kısa Link Hatası ve Çözümü

ComShTimer, bilgisayarı otomatik kapatma programı güncelleme bildirim sistemi için kullanılan yöntem 1 senenin sonunda üçüncü parti servisler nedeniyle patlak verdi. Bu durum programın kullanımına direkt etkisi olmasa da, kullanıcılar bu hatayı görmekten rahatsız olabilir.Kısa Link Hatası Neden Ortaya Çıkar?

TechnoVenue kullanıcıların programın yeni versiyona sahip olup olmadığını öğrenmeleri için güncelleme bildirim sistemini programa entegre etti. Yeni versiyon yayına alındığında yeni versiyon bilgisi metin dosyasına ekleniyor, sonrasında da online servisler ve kısa link servisleri aracılığıyla program üzerinden kontrol sağlanıyordu. Geçtiğimiz günlerde kısa link sitesinin bilmediğimiz bir sebepten dolayı kapanmasından dolayı bu hata görülmeye başlandı.


ComShTimer Kısa Link Hatası Nasıl Çözülür?

ComShTimer bilgisayarı otomatik kapatma programı kısa link hatasının çözümü çok basit. Aşağıdaki iki yöntemi deneyerek hemen bu sorundan kurtulun.


Seçenekler Kısmından ComShTimer Kısa Link Hatasını Çözme

  • Programı açın ve seçenekler kısmına girin.
  • Otomatik güncelleştirmeyi pasifleştirin.
  • Değişikliği uygulayın.

Yeni ComShTimer Sürümünü İndirerek Sorunu Çözme

Kısa link hatasını keşfetmemiz ve sorunu çözmemiz çok sürmedi. Yeni versiyonda bu sorunla karşılaşma ihtimaliniz yok. Bu nedenle yeni versiyonu indirin ve bilgisayarınızı kapatma vb. işlemleri zamanlamaya devam edin. ComShTimer yeni sürmünü buradan indirin.

Programı kurmadan önce eski versiyonu kaldırmanızı, daha sonra kurulum dosyasını açmanızı öneriyoruz.


ComShTimer bilgisayarı otomatik kapatma programı hakkında sorun, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Yorumunuz onay sürecinden sonra yayınlanır.